Neden Bronzluk?

Bronzlaşma

Bir çok birey ne kadar güzel bir vücuda ya da yüz hatlarına sahip olursa olsun bu güzelliğine güzellik katabilmek için bronzlaşmayı istemektedir. Normal beyaz halde olan bir tenin bronzlaşması gerçekten kişileri çok daha gösterişli bir hale getirmektedir.

Uzmanlar tarafından da kanıtlanan bu bilgiye dayanarak her geçen gün bronzlaşmak isteyen kişi sayısı artmaktadır. Öyledir ki bir çok bayanın yaz tatiline gitmesinin asıl sebebi tenini bronzlaştırmak istemesinden kaynaklanmaktadır. Bronzlaşmanın moda olduğu günümüzde her zaman güneş altında kalabilmek mümkün olmamaktadır. Her zaman yakıcı bir güneş bulabilmek ya da bu güneşin altında kalabilmek pek başarılamadığından son teknolojiler kullanılmıştır.

 

Bronzlaşmak

BronzlaştırıcıKutu İçeriği ve Kullanımı

  • 4 adet uva t.5 15 watt ampul ile çalışmaktadır ampuller ürüne dahildir.
  • Ayrıca gözü korumak için iki adet koruma gözlüğü paket içerisinde hediyesidir.
  • Türkçe kullanım kılavuzu ve hangi cilde hangi sürede uygulayabileceğinize dair bilgiler ürün içerisinde mevcuttur.
  • Zaman ve derece ayarlama özelliği ile istediğiniz kadar istediğiniz sürede bronzlaşabilirsiniz.

 

Kişisel Solaryum Cihazı konusu hakkında yorum yapın


Solaryum Cihazı © 2013 Orjinal Kişisel Solaryum Cihazı Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - Solaryum - RSS - Google Sitemap - Bronzlaştırıcı - Kişisel Solaryum Cihazı - Bronzlaşma - İnstagram - Twitter - Facebook

Uyarı! Kişisel Solaryum Cihazı tamamen bronzlaşmak üzerinde üretilmiş bir üründür. Sitede yer alan tüm bilgiler başka kaynaklardan alınmıştır ve haber vermeksizin değiştirilebilir. Solaryum Cihazı ne kadar sağlıklı bir ürün olursa olsun bir cildiye uzmanına danışmadan kullanılmamalıdır. Oluşan herhangi bir problem ya da sağlık sorunundan solaryumcihazi.net sorumlu tutulamaz.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp'ta Paylaş